Gaziemir Diyetisyen Kübra ATICI ile İstediğiniz Ölçülere Yakınlaşın!

Gaziemir Diyetisyen Kübra ATICI

İzmir Gaziemir Diyetisyen arayanlar, Gaziemir Diyetisyen Kübra ATICI ile hedefledikleri kilolara ve vücut ölçülerine hızlıca yaklaşıyorlar. Peki Diyetisyen Kübra ATICI kimdir? Gaziemir Diyetisyen Kübra Atıcı, İzmir’de doğdu. İstanbul Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunudur. İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunan ofisinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Hangi Hizmetler Veriliyor?

https://www.diyetisyenkubraatici.com/

Diyetisyen Kübra ATICI, öncelikle kişisel web sitesi üzerinden ücretsiz randevu formunu dolduran danışanları ile tanışıyor ve onların hedeflerini anlamaya çalıştıktan sonra birlikte nasıl bir yol izleyeceklerine karar veriyor.  Sağlıklı kilo alma, kilo verme, Gaziemir Andulasyon terapi sayesinde hedeflediğiniz kilolara yaklaşmanız oldukça mümkün.

Ücretlendirme nasıl?

Öncelikle ilk görüşmeler ücretsiz, sonrasında diyetisyen Kübra ATICI ile yapacağınız görüşme sonrasında fiyatlandırmalar değişebilmekte. Diyet programları, online diyet danışmanlığı ve andulasyon terapi gibi hizmetler için görüşmenin sonunda fiyatlandırma alabilirsiniz.

Gaziemir Diyetisyen İle Mutlu Danışanlar

Her müşterimizin mutluluğu onlar için değerli. Bu yüzden danışanları arasında memnun olmayan, bir sorunu veya şikayeti olan kimseyi göremezsiniz. İşini profesyonel bir şekilde yapan Kübra ATICI her gün yeni danışanları ile tanışıyor ve onlara sağlıklı kilo verme ya da kilo alma konusunda hizmet veriyor.

Sizler de İzmir’de iseniz, Gaziemir’de çok merkezi bir yerde bulunan ofislerine ziyaret ederek Diyetisyen Kübra ATICI ile tanışabilir, birlikte bir yol haritası çizebilirsiniz.  Eğer İzmir’de değil iseniz de üzülmeyin, Kübra hanım online diyetisyen programı ile de hizmet veriyor..

Tek yapmanız gereken, https://www.diyetisyenkubraatici.com adresinden ücretsiz randevu formunu doldurmak ya da whatsapp hattından randevu talep etmek!