Hakkımızda

Ketonlar Hakkında

Ketonlar ile sizlere çeşitli bilgiler sunacağız. Bunlar, özellikle ilaçlar hakkında sözlükte, forumlarda ve diğer platformlarda yapılan yorumları da içermektedir.

Örneğin:

KETONLAR, alanında uzman olan Diyetisyenler, Sağlık uzmanları, Eczacılar ve diğer yazar kadrosuyla “ilaç kullananların yorumları” yazıları yazılmaktadır.

KETONLAR yer alan kullananların yorumları hiçbir şekilde tavsiye niteliği taşımamaktadır. Sizin için en iyi tedaviyi doktorunuz belirler. KETONLAR kullananların yorumları, diğer insanların “yalnızca şahsi fikirlerinden” oluşmaktadır.

Misyonumuz

Sözlüklerden, Forumlardan ve diğer platformlardaki kullanıcı yorumları uzman kontrolünde derleyip, tartışıp içerikler oluşturuyoruz. İlaçların prospektüslerine sadık kalarak ve vurgumuzu “önce sağlık ve doktor kontrolü” diyerek yapıyoruz.

Ketonların esas görevi halka olabildiğince doğru bilgiyi aktarma kaynağı yaratmaktadır.

Vizyonumuz

2022’yılında kurulan KETONLAR, ketojenik diyet dahil bütün sağlık noktalarında destek sağlamak.

Ketonlar Hangi Kategoriler Var?

  • Cinsel Sağlık
  • Diyetler
  • Uzman Yorumları
  • İlaç Yorumları
  • Takviyeler

Tarafımızca yazılan herhangi bir yazı, içerik veya paylaşım KETONLAR.com tarafından yazıldığı belirtilmeden paylaşılmamalıdır. AKSİ taktirde gerekli hukuki işlemlerin başlatılacağını tarafınıza bildirmek istiyoruz.