Metrin Krem Kullananlar ve Yorumları

30 gramlık tüpler halinde bulunan Metrin Krem, uyuz sorunları tedavisinde kullanılır. Kullanım sonrası, bite sorununa neden olan akarların sinir sistemleri felç olmakta ve bitler ölmektedir. Metrin Krem kullananlar bu ürünü özellikle pubis biti denilen kasık biti soruna çare olarak kullanmaktadır. Bu nedenle Metrin Krem yorumları kullanıcılara rehberlik edecek değerli bilgilerdir.

Metrin Krem Kullanımı Nasıl?

Yaşa göre Metrin Krem kullanımı farklılık göstermektedir. Özellikle yetişkinlerde tek bir tüp yeterli iken daha küçük yaş gruplarında daha düşük dozlar kafi gelmektedir. Metrin Krem kullanmadan önce, Metrin Krem kullananlar ve yorumları hakkında ufak çaplı bilgi sahibi olmanız faydalı olacaktır. Zira Metrin Krem kullananlar, sizlere en iyi sonucu nasıl alacağınıza dair püf noktalar sunmaktadır. Ancak bundan önce Metrin Kremin kullanım prosedürüne bir göz atalım.

 • Metrin Kremi kullanmadan önce duş almanız gerekmektedir.
 • Duş aldıktan sonra vücudunuzu iyice kurulayın herhangi bir farklı krem kullanmayın.
 • Kurulandıktan sonra Metrin Kremi (yetişkinler için bir tüp olacak şekilde) vücudunuza uygulayın. 0-1 yaş arası çocuklarda tüpün 1/8’ini, 1-2 yaş arası çocuklarda 1/4’ünü ve 2-12 yaş arası çocuklarda 1/2’sini kullanın.
 • Uygulama sırasında kremin göze temas etmemesine özen gösterin. Eğer krem göz ile temas ederse gözünüzü mutlaka bol su ile durulayın.
 • Kremi kullanırken özellikle havasız kalan bölgelere özen gösterin. Eğer pubis biti sorunundan şikayetçiyseniz anüs çevresi dahil tüm kasık bölgesine kremi uygulayın.
 • Tırnak arası, koltuk altı veya parmak arası gibi yerlere kremi uygulamaktan kaçınmayın.
 • Kremi vücudunuza yedirdikten sonra en az 8 maksimum 12 saat bekleyin.
 • Bekleme süresi sonunda tekrar duş alarak kremin vücudunuzdan atılmasını sağlayın.

Metrin krem kullananlar bu noktada sizlere bazı tavsiyeler sunmaktadır. Bu tavsiyeler ise şöyle:

 • Kremi kullandıktan sonra 8 saatten erken temizlerseniz tekrar uygulayın. 8 saati mutlaka geçmeli ki vücuttaki bitler tamamen ölsün.
 • Kremi uyguladıktan sonra mutlaka yastık, yorgan, nevresim ve benzeri eşyaları sıcak su ile yıkayın.
 • Yıkama sonrasında sıcak ütü ile ütülemeyi unutmayın.
 • Evinizdeki diğer aile bireylerine de Metrin Krem kullandırın. Çocuklara bizzat kendiniz uygulayın.
 • Ev ve arabanızı tamamen dezenfekte edin. Sık temas edilen yerlere özen gösterin.

Metrin krem kullananlar bu tavsiyeleri tecrübe üzere vermektedir. Elbette kremi uyguladıktan sonra bu tavsiyelere kulak asma sizin taktirinizdir.

Metrin Krem Kaç Sefer Kullanılmalı?

Genel olarak Metrin Krem yorumları bu soruyu cevaplamaktadır. Kullanıcılar, tek bir uygulamada bit sorununun ortadan kalktığını ifade etmektedir. Elbette tek bir kullanımda bit sorunu ortadan kalkmazsa en az bir hafta bekleyin. İkinci uygulamayı, ilk uygulamadan bir hafta sonra tekrar yapabilirsiniz. Ancak evinizi ve arabanızı bitlerden arındırmadan tam anlamıyla başarıya ulaşmanız güç olacaktır. Bu nedenle Metrin Krem kullananlar tarafından size verilen tavsiyelere dikkat edin.

Metrin Krem Yorumları

metrin krem kullananlar

Genel olarak Metrin krem yorumları şu şekildedir:

 • Kwellada muadili olan ilaç. Etken maddesi permetrindir. Saç ve yüz dışında tüm vücuda uygulayabilirsiniz. 8 saat sonra duş alın. Uyuz nedeniyle oluşan tüm kaşıntıyı dindirdi.
 • Hayatımda uyuz hastalığı kadar başka bir hastalıkla mücadele etmedim. İyileştiğimde gerçekten yeniden doğmuş gibi hissettim. Çünkü haftalarca sağda solda kaşındım durdum. Çareyi permetrin içeren Metrin Kremde buldum.
 • Uyuz belasını bitiren kremdir. Kendisiyle kasık biti nedeniyle tanıştık. Tek uygulamada pek işe yaramadı gibi. Sonra bir daha denedim ve bitleri yok etti. Eczaneden alabiliyorsunuz ancak her yerde bulamayabilirsiniz. O yüzden birkaç yere sordurmakta fayda var.
 • Hayat kurtaran bir ilaç. Özellikle ilk kullanım sonrası biraz kaşıntı ve kızarıklık yapabiliyor. Ancak sonunda uyuzu ortadan kaldırdığı için verdiği his paha biçilemez.
 • Uyuz gerçekten dünyanın en saçma hastalığı olabilir. Ancak kremler sayesinde tedavisi mümkün. Bunun için eczaneye gidiyorsunuz ve Metrin Krem istiyorsunuz. Sonra eşe dosta sürüp evi bir güzel paklıyorsunuz. En geç bir hafta içinde tüm bitler yok olup gidiyor. Bulanın ellerinden öpeyim.

Yukarıda yer alan Metrin krem yorumları, çeşitli forum ve sözlük sitelerinden derleme olarak alınmıştır. Bu yorumlarda da görüldüğü üzere Metrin krem kullananlar uyuz sorunundan kurtulmaktadır. Elbette ilk kullanımda uyuz sorunundan kurtulamazsanız tekrar kullanımda fayda vardır. Bir diğer yöntemde ise, Metrin Krem kullananlar tarafından verilen tavsiyelere uymak yer alır. Bu tavsiyelere kulak vererek en tatlı sorunlardan biri olan uyuzu kökten çözebilirsiniz.